Günün Tarihi:19 Aralık 2018

 

 

Jimnastikçilerimizi seçtik


2016-2017 Eğitim ve Öğretim Yılı Okul Sporları Faaliyetleri Artistik Jimnastik Minikler İl Birinciliği sona erdi

Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nce Rüstemler Necmi Üztürk Spor Salonu’nda düzenlenen Minikler A ve Minikler B Kategorisi Artistik Jimnastik İl Birinciliği müsabakaları nefesleri kesti.

Küçüklerin heyecanı

Minikler B Kategorisi’nde 2009-2011 doğumlular, Minikler A Kategorisi’nde ise 2006-2008 doğumlu sporcular il birincisi olmak için yarıştılar. Minik Kızlar A Kategorisi’nde Özel Şahin Koleji şampiyon, Sakarya Vakıf Koleji Takımı 2., Özel Enka Okulları 3. olurken, Minik Kızlar B Kategorisi’nde Adapazarı Atatürk İ.Ö.O. şampiyon, Enka İ.Ö.O. 2., Sakarya Vakıf Okulları ise 3. oldu.

Şampiyon olanlar

Minik Erkekler A Kategorisi’nde Faruk Efe Yıldırım (A.Akkoç İ.Ö.O.) şampiyon, Evlir Ege Balkan (Ö.Şahin İ.Ö.O.) 2nci, Mehmet Akif Şahin ve Berat Yıldırım (Atatürk İ.Ö.O) 3ncü, Yusuf İslam Dizdar  (Şehit M.Özen İ.Ö.O.) 4ncü oldu. Minik Erkekler B Kategorisi’nde Kerem Turmamış (B.Evler Gazi İ.Ö.O.) şampiyon oldu. Minik Kızlar A Kategorisi’nde Ceylin Naz ve Azra Akın (Ö.Şahin İ.Ö.O) şampiyon, Elif Okutan (Ö.Şahin İ.Ö.O.) 2nci, Zeynep Naz Çavdarlı (Ö.Şahin İ.Ö.O.) 3ncü, Azra Gülse Uysal (Ö.Serdivan K.İ.Ö.O.) 4ncü oldu. Minik Kızlar B Kategorisi’nde Nurjan Can (Halit Narin İ.Ö.O.) şampiyon,  Zeynep Dağlı (Selçukbey İ.Ö.O.) 2nci, Yağmur Ece Ünsalan ve Defne Yıldız (Atatürk İ.Ö.O.) 3ncü, Defne Uslu (Atatürk İ.Ö.O.) 4ncü oldu. Çok sayıda velinin takip ettiği Okul Sporları Minikler A ve Minikler B Kategorisi Artistik Jimnastik İl Birinciliği madalya ve kupa töreni ile sona erdi. (Rabiye Bakas)

23 Şubat 2017 , Perşembe Bu haber toplam 734 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın