Günün Tarihi:22 Mart 2019

Toyota’dan kan bağışı


2010 yılından bu yana düzenli olarak Kızılay’ın “Güvenli Kan Temini Projesi” kapsamında kan bağışı kampanyasına destek veren Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye çalışanları kampanyaya bu yıl da destek verdiler.

Toyota Otomotiv Sanayi’nin Sakarya’daki fabrikasında toplam 242 çalışan, proje kapsamında 3 gün boyunca kan bağışında bulundu. Çalışanlar, kişisel anlamda sosyal sorumluluklarını yerine getirmenin mutluluğunu yaşarken, bu örnek davranış ile kan bağışının önemine dikkat çektiler. Kızılay Kan Bağışı Merkezi yetkilileri, yakın ilgi ve destekleri için Toyota Otomotiv Sanayi yönetimine ve çalışanlarına teşekkür ederken, “Kan acil değil sürekli ihtiyaçtır” yaklaşımıyla herkesin kan bağışında bulunması gerektiğini belirtti.

24 Şubat 2017 , Cuma Bu haber toplam 572 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın