Günün Tarihi:19 Şubat 2019

Hatipoğlu Ferizli’deydi


Ekranların sevilen isimlerinden Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu “Kutlu Yolda Birlik ve Beraberlik” konulu söyleşisinde Ferizliler ile buluştu.

15 Temmuz gecesi

Ferizli Belediyesi’nin Karanfil Düğün salonunda düzenlediği programa Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, İlçe Milli Eğitim Müdürü Şükrü Sevinç, Siyasi Parti İlçe Başkanları, Belediye Meclis Üyeleri, Muhtarlar, STK’lar, Konuşmacı Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, İlahi Sanatçısı Ahmet Kemal Bacak ve yoğun bir vatandaş kitlesi katıldı. 15 Temmuz gecesi yaşananların anlatıldığı ve Ferizli Belediyesi’nin hazırladığı video katılımcılara izletildi.

 

İzin vermedi

Sunulan video gösteriminin ardından programın selamlama konuşmasını yapan Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, güçlü, hızlı kalkınan, müreffeh bir Ferizli ve Türkiye için Ferizli halkını, referandumda evet demeye çağırdı. Soğuk, “İhalesi SASKİ tarafından yapılan Aşağı Sakarya Sulama Projesi 40 sene önce yapılacaktı. Mevcut sistem buna izin vermedi. Proje gündeme geldi hükümetler yıkıldı. Sürekli hükümet kurmaktan projeler hayal oldu. Cumhurbaşkanlığı sistemiyle artık siyasi yönetimde istikrar olacak. Düşünülen projeler karar alınır alınmaz hayata geçecek.  Evet diyerek yönetimde çift başlılığı ortadan kaldıralım” dedi.

 

Liderimiz var

Soğuk, “Sadece bizi değil tüm İslam coğrafyasını karıştırmak istiyorlar. Ne mutlu ki onların oyunlarını bozan, onlara açıkça meydan okuyan bir liderimiz var. Liderimize sahip çıkalım. Referandumda evet diyerek ülkemize oynanan bu oyunları hep birlikte bozalım” dedi. Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, kutlu yolda birlik ve beraberlik konulu söyleşisini sundu, namazın önemine değindi, peygamberimiz Hz. Muhammed (S.A.V) efendimizin örnek hayatını anlattı. Etkinliğin sonunda Başkan Soğuk, Prof. Dr. Hatipoğlu'na çiçek verdi. 

24 Şubat 2017 , Cuma Bu haber toplam 659 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın