Günün Tarihi:22 Şubat 2019

‘Hayır’daki hayrı anlatacağız’


Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı A. Akgün Altuğ ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Orhan Yılgenci, Cumhuriyet Halk Partisi Sakarya Milletvekili Engin Özkoç ve beraberindeki heyeti ağırladı.

Çalışmaları anlattılar

CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç ile CHP geçmiş dönem Manisa Milletvekili Hasan Ören’in de katılımıyla Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret eden CHP heyeti çalışmalarını anlattılar. 24.-26. dönemden 19 vekille Sakarya'da, 3 gün 16 ilçeyi gezeceklerini söyleyen CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, “Hayır’daki hayrı, umudu, inancı insanımıza anlatacağız. SATSO’yu da ziyaret etmekten çok mutluyum. Geçmiş dönem bu güzide kurumda Meclis Başkanlığı görevinde bulundum. SATSO her zaman önemli bir kurum” diye konuştu.

Sanayici TBMM’de olmalı

CHP Manisa Milletvekili Hasan Ören, “Türkiye büyüdü. Mustafa Kemal Atatürk’ten Recep Tayyip Erdoğan’a kadar her yönetici bir taş koydu, bugüne geldik. Emeği geçenlere şükran borçluyuz. Ancak son dönemde bu büyümenin karşılığı çok oturmadı, yatırıma dönüşmedi. Beton olarak, bina olarak değerlendirildi. Türkiye güvende yükselmeli. Bu konuda da çalışma yapılmalı. Sanayici, ülkenin lokomotifi olmalı. Düşünen, hedefi olan, talep eden sanayici, TBMM’de milletvekili olarak daha büyük oranda yerini almalı” diye konuştu.

‘Çalışmamız gerek’

Türkiye’nin bilimsel, kurumsal, demokratik, ekonomik her alanda ilerlemesi, büyümesi için çalışmamız gerektiğini belirten SATSO Meclis Başkanı Akgün Altuğ, “Ziyaretiniz bu nedenle önemli. Türkiye’de halkın iradesine saygı gösterilmeli. İnşallah öyle olur” dedi. 

25 Şubat 2017 , Cumartesi Bu haber toplam 669 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın