Günün Tarihi:23 Şubat 2019

Asfaltlamalara başlandı


Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ), asfalt sezonunun açılması ile altyapı çalışmalarının tamamlandığı bölgelerde asfalt serim işlemlerine başladı.

70 bin ton asfalt

Konuyla ilgili olarak SASKİ’den yapılan açıklamada, “Hava şartlarının uygun hale gelmesiyle birlikte şehir genelinde altyapı çalışmalarımızın tamamlandığı bölgelerde yol bakım ve asfalt serim işlemlerine başlanıldı. Bu kapsamda SASKİ olarak şehir genelinde 70 bin ton asfalt atılacaktır. Sağlam altyapı ile buluşan mahallelerimiz asfalt çalışmaları ile de sağlam bir üstyapıya kavuşacak” denildi.

 

Altyapı projeleri

Açıklamanın devamında, “Kurum olarak şehrimiz için önemli altyapı projelerini hayata geçirdik. Söz konusu yatırımların bir kısmı devam ederken bir kısmı da tamamlanarak hizmete alındı. Altyapının tamamlandığı bölgelerde asfalt çalışmalarıyla üstyapıyı da sağlam hale getiriyoruz. Çalışmalarımıza ilk olarak Erenler ve Arifiye ilçelerimizde başladık. Ekiplerimiz asfalt serim çalışmalarına Erenler Ertuğrulgazi Caddesi ve Arifiye Karaaptiler Mahallesinde devam ediyor. Çalışmalarımız kapsamında yıl içerisinde toplamda 70 bin ton asfaltı altyapı yatırımlarının tamamlandığı bölgeler ile buluşturacağız” ifadelerine yer verildi.

3 Mart 2017 , Cuma Bu haber toplam 616 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın