Günün Tarihi:19 Şubat 2019

Kadın Akademisinde yeni dönem başlıyor


Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı kadınlara yönelik gerçekleştirdiği Kadın Gelişim Akademisi’nde yeni eğitim dönemini başlatıyor.

Sosyal gelişim

Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Davut Yüce, “2015 yılından bu yana Kadın Gelişim Akademisini; kadınlarımızın hayatın her alanında ihtiyaç duyduğu, sosyal, bilişsel, kişisel alanlarında kullanabilecekleri, kişisel gelişimlerine katkı sağlayacakları, toplumsal rollerinde sosyal duyarlılıklarını arttıracakları bir akademi olarak düzenledik. Aile, çevre ve bireysel gelişimine katkı sağlayan akademimize tüm Sakaryalı kadınlarımızı davet ediyoruz” diye konuştu.

 

Anne-Baba

Kadın Gelişim Akademisi eğitim programı ile ilgili bilgiler de veren Yüce, “Kadın Gelişim Akademisi’nde ilk eğitimimiz Uzm. Psikolog Doğan Cüceloğlu ve Yazar Polat Doğru’nun katılımlarıyla ‘Geliştiren Anne-Baba’ konulu konferans ile başlayacak. 20 Mart Pazartesi günü gerçekleştireceğimiz konferansımızın başlama saati ise 18.30. Programımız Sosyal Gelişim Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Eğitim çalışmalarımız ile ilgili ayrıntılı bilgi almak isteyen hemşerilerimiz 444 40 54(dâhili: 3714) numaralı telefondan ayrıntılı bilgi alabilirler Akademimize tüm Sakaryalı kadınlarımızı davet ediyoruz ” ifadelerini kullandı.

 

Akademide yer alan diğer uzman konuklar ve konu başlıkları şu şekilde;

Merve Şebnem Oruç - “Güçlü Türkiye Güçlü Kadınlar” - 7 Nisan 2017 saat/14.00

Prof. Dr. İbrahim A. Saraçoğlu - “Ailelere Sağlıklı Beslenme Önerileri” - 28. Nisan 2017 saat/14.00

Prof. Dr. Kemal Sayar - “Mutlu Olabilmenin Yolları” - 6 Mayıs 2017 Saat/14.00

Erkan Şamcı - “Doğala Dönüş” - 9 Haziran 2017 Saat/14.00

Prof. Dr. Hasan Kamil Yılmaz - “İslamiyet’te Aile Hayatı” -  21 Haziran 2017 saat/14.00

 

8 Mart 2017 , Çarşamba Bu haber toplam 786 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın