Günün Tarihi:24 Mayıs 2019

MÜSİAD ailesine katıldılar


MÜSİAD Sakarya Şubesi; bünyelerine yeni katılan üyeler için yönetim ve sektör kurulu başkanlarıyla tanışma ve rozet takma töreni düzenledi.

Devam edeceğiz

Üye sayılarını artıran MÜSİAD Sakarya Şubesi, bünyelerine yeni katılan üyeler için Yaşar Coşkun Başkanlığı’nda Şen Otel’de Yönetim ve Sektör Kurulu Başkanlarıyla tanışma ve rozet takma töreni düzenledi. Törende konuşan başkan Coşkun; “Her zaman üyelerimiz ile birlikte ilimizin ve ülkemizin ekonomisine katkıda bulunmaya devam edeceğiz” dedi.

Üye sayısı

Ocak ayı içerisinde 17. Olağan Genel Kurulu’nun gerçekleştiren Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Sakarya Şubesi Yaşar Coşkun’un 6. Dönem Şube Başkanı seçilmesiyle birlikte 2 ay gibi geçen sürede birçok faaliyete imza attı ve üye sayısını artırmaya devam etti.

Yeni katılımlar

MÜSİAD Sakarya Şube Ailesine yeni katılan; Necmettin Kırık, Necdet Murat Yıldırım, İsmail Uğur Dündar, Veysel Gürsel, Halil Meğreli, Ahmet Özgedik, Osman Ayar, Vedat Ender Tuna, Kaya Mehmet Yağcı, Cevdet Koç, Vural Tutkun, Recai Sandıkçı, Mehmet Atunbudak, Ahmet Zahit Dizdar, Alican Sak, Fatih Ok, Lokman İçöz, Necmettin Koçak, Gökhan Tiryaki ve Sinan Karabaş’a          üyelik rozetleri takan Sakarya Şube Başkanı Yaşar Coşkun; “Ailemize hoş geldiniz. Hayırlı Olsun” dileklerinde bulundu.

8 Mart 2017 , Çarşamba Bu haber toplam 621 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama