Günün Tarihi:22 Mart 2019

Eğitimler devam ediyor


Büyükşehir personeline yönelik düzenlenen hizmet içi eğitim programı kapsamında “Resmi yazışma kuralları ve etkili yazışma teknikleri” konulu seminer düzenlendi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı tarafından sürdürülen hizmet içi eğitimler devam ediyor. Seminerlerde son olarak ‘Resmi yazışma kuralları ve etkili yazışma teknikleri’ ayrıntıları ile ele alındı. Büyükşehir Meclis Salonu’nda gerçekleşen eğitim seminerine Prof. Dr. Niyazi Çiçek konuşmacı olarak katıldı. İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, hizmet içi eğitim seminerlerinin yeni konu ve katılımcıların yer alacağı programlarla devam edeceği belirtildi. 

11 Mart 2017 , Cumartesi Bu haber toplam 510 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın