Günün Tarihi:17 Temmuz 2018

 

 

Doktorlar stres attı!


14 Mart Tıp bayramı etkinlikleri kapsamında Lima Park Otel salonunda düzenlenen “Tıp Balosu” renkli görüntüler eşliğine yapıldı. Doktorlardan oluşan “ Doktorlar Korosu ve saz heyeti” çok beğenilen bir program yaptı.

Neşeli geçti

İlimizdeki kamu ve özel hastanelerde görevli tüm doktorların aileleriyle katıldığı Balo, Mürvet- Şükrü ikilisinin müzik performansı ile başladı. Dans eden doktorlar renkli görüntüler oluştururken. doktorlardan oluşan saz heyeti ve koro çok beğenilen bir başka program oldu.

Doktor korosu

Solist Dr. Aykut Kurban, Kabak Kemane Dr. Fatih İahin, Bağlamalar Dr. Mehmet Levent Zeki Uyan, Dr. Fırat Karadeniz, Gitarlar Dr. Savaş Taşkıran, Erdem Çalışkan, Bendir Dr. Gülşah Çalışkan, Çello Dr. Ayşe Nurdan Karagöz, Ud Dr. Rıdvan Karagöz yaptıkları programda içeriğinde Sağlık ve Hekim olan şarkıları seslendirdiler.

Marka olacak

Doktorlardan oluşan saz heyeti ve koro için “Sağlık Bakanlığı 2010 yılında içerisinde Hekimlik ve Sağlık geçen şarkı ve türküleri derleyip kitaplaştırdı. Bizlerde bir çoğumuzun aslında severek dinlediği fakat belki de dinlerken içeriğindeki bu ifadeleri fark etmediği eserlerden bir kısmını tamamı Hekimlerden oluşan amatör bir koro eşliğinde sizlerin beğenisine sunuyoruz. Bu koroyu önümüzdeki dönemlerde sizlerin de katılımı ile daha da kalabalıklaştırıp marka haline getirebiliriz” denildi. Gece boyunca kaynaşan doktorlar bir gün bile olsa stres atma imkanı buldu. 

16 Mart 2017 , Perşembe Bu haber toplam 1426 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın

PUAN DURUMU

SAKARYADA HALI YIKAMA SAKARYA HABERLERİ