Günün Tarihi:19 Ekim 2018

 

 

‘Çıtayı yükseltmeliyiz’


Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Büyükşehir Tıp Merkezi’nde görevli doktor ve personellerle bir araya geldi.

Hastane personeli

Tunatan Tesisleri’nde gerçekleştirilen buluşmada Başkan Toçoğlu’nun eşi Gönül Toçoğlu, Genel Sekreter Yardımcısı Zafer Poyraz, Sağlık İşleri Dairesi Başkanı Uzm. Dr. Aydın Sarı, doktorlar, hastane personeli ve aileleri yer aldı.

 

Daha iyi olacağız

Programın açılış konuşmasını yapan Sağlık İşleri Dairesi Başkanı Uzm. Dr. Aydın Sarı, “Sağlık grubu olarak hep birlikte ekip çalışması yaparak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Burada bulunduğum süre içerisinde sizlerde hizmet aşkını gördüm. Bundan sonra da aynı şekilde birlik beraberlik ve ekip çalışmasının devam edeceğine inanıyorum. Her yıl hedefleri yükselterek, daha üzerine koyarak, daha üste nasıl çıkabiliriz onun uğraşı ve gayreti içinde olacağız. İyi bir çizgideyiz. Bundan sonra da daha iyi olmanın yollarını arayacağız. Bu anlamda bizlerden desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Zeki Toçoğlu’na şahsım ve personelim adına teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

En güzeli için

Başkan Toçoğlu, “Öncelikle 14 Mart Tıp Bayramınız kutlu olsun. Geçtiğimiz dönemlerden beri yaptırdığımız tüm anketlerde sağlık ve cenaze hizmetlerimizden yüksek bir memnuniyet söz konusu. Bu bizim için çok sevindirici ve gurur verici bir durum. Tabi çıtayı daha yükseklere çıkarmak durumundayız. Geçmişi bırakarak, önümüzdeki süreçte de belediye hizmetlerinde en güzelini nasıl yakalarız bunun mücadelesi içerisinde olacağız. Özellikle sağlık ve mezarlık hizmetinde çalışan arkadaşlarımızın bu üstün gayreti hepimiz için minnet verici bir şey. Hepinize şükranlarımı sunuyorum” dedi.

 

Hoşgörü ve güleryüz

Başkan Zeki Toçoğlu, “Hemşerilerimizle direk iletişim halinde olduğumuz bir alanda çalışıyorsunuz. Bu sebeple hoşgörü ve güleryüzümüzü korumalıyız. İşte verimli olmak için hem aile hayatımıza dikkat edeceğiz hem de bizden hizmet alan insanlarımıza bu anlayışla hizmet sunacağız. Cumhurbaşkanımız milletimize biz sizin hizmetkârınızız diyor. Bunu hiç unutmayacağız. İşlerimize bu şiarla dört elle sarılacağız. İnşallah bu şekilde yolumuza çok daha iyi bir şekilde devam ederiz. Rabbim hepinize çalışmalarınızda kolaylıklar versin” dedi. 

16 Mart 2017 , Perşembe Bu haber toplam 985 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın