Günün Tarihi:18 Mart 2019

AGDAŞ birikimini öğrencilerle paylaştı


İlk özelleştirilen doğal gaz dağıtım şirketi olan ve bu alanda edindiği 14 yıllık bilgi birikimini öğrencilere aktarmak isteyen AGDAŞ, bu kapsamda Gaz ve Tesisat Teknoloji Bölümü öğrencilerini RMS-A İstasyonu’nda ağırladı.

Eğitim

İstasyon Sorumlusu Turgay Berk tarafından öğrencilere doğal gaz işletmeciliği ve AGDAŞ’ın yapmış olduğu işletme çalışmaları hakkında paylaşımlarda bulunuldu.  Doğal gazın BOTAŞ hatlarından alındıktan sonra RMS istasyonları aracılığıyla müşterilere iletilmesi sürecini aktardı. Gaz ve Tesisat Teknolojisi Bölümü Öğretim Görevlisi İsmail Gayretli nezaretinde yapılan eğitim 1 saat sürdü. Eğitimin ardından öğrencilerin soruları cevaplandı. AGDAŞ, Sakarya MYO Halkla İlişkiler ve Tanıtım öğrencilerine yönelik de eğitim düzenledi. Öğr. Gör. Selcen Vodinalı tarafından organize edilen eğitimde AGDAŞ Kurumsal İletişim Uzmanı Taner Tosun, okulun kurumsal iletişim dersine konuk oldu.

Destek

Öğrencilerin teorik olarak öğrendiği; iletişim planları, medya ilişkileri, sosyal sorumluluk projeleri, kurumsal kimlik çalışmaları, iletişim stratejileri, reklam gibi PR konuların AGDAŞ tarafında nasıl yürütüldüğü Taner Tosun tarafından öğrencileri aktarıldı. Özellikle iletişim stratejileri ve medya ilişkilerinin anlatıldığı eğitime 30’ya yakın halkla ilişkiler öğrencisinin katıldı. MYO’nun yeni yerleşkesi Camili’de yapılan eğitimin sonunda öğrenciler tarafından çiçek takdim edildi. AGDAŞ tarafından hem teknik alanda hem de yönetsel alanda iyi yetişmiş personele her zaman ihtiyaç duyulduğunu, öğrencilerin eğitimlerine bu şekilde destek olmaya çalıştıkları aktarıldı.  

24 Mart 2017 , Cuma Bu haber toplam 538 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın