Günün Tarihi:21 Ocak 2019

 

 

SEDAŞ’tan TEİAŞ’a ziyaret


SEDAŞ yöneticileri, TEİAŞ’ın yeni Bölge Müdürü İbrahim Bal’a nezaket ziyareti düzenlediler.

Tebrik

SEDAŞ İcra Başkanı Bekir Sami Güven ve beraberinde kendisine eşlik eden SEDAŞ İcra Başkan Yardımcısı Petr Zachoval ile Dağıtım Direktörü Dr. Ersan Şentürk ve Yönetici Asistanı Neslihan Seçen, TEİAŞ’ta Bölge Müdürlüğü’ne atanan İbrahim Bal’a tebrik ziyaretinde bulundular. SEDAŞ İcra Başkanı Bekir Sami Güven, İbrahim Bal’ı yeni görevi nedeniyle tebrik ettiğini belirterek, SEDAŞ’ın en önemli işbirliği yaptığı kurumların arasında, TEİAŞ’ın da önde gelen kurumlardan biri olduğunu belirtti. 

Başarı diledi

Güven, “SEDAŞ’ın bölgesindeki 4 ilde,  toplam 26 indirici merkeze sahip olan TEİAŞ’ın son dönemde yaptığı yatırımlarla Sakarya, Kocaeli, Bolu ve Düzce’de artan enerji talebinin karşılanmasına ve elektrik iletim sisteminin güçlenmesine büyük katkı sağladığını belirtti ve,  “Yeni görevinizde başarılar dilerim” dedi.

İş birliği

SEDAŞ heyeti ile yakından ilgilenen İbrahim Bal, “SEDAŞ ile işbirliğini daha çok arttıracağız. Sanayi bölgesinde SEDAŞ’ın dağıtım şebekesindeki faaliyetleri ile TEİAŞ olarak bizlerin üretim ve dağıtım merkezleri arasında iletim hatlarımız ile sağladığımız enerji ülke ekonomisine can veriyor. İş birlikteliğimiz çok önemli” ifadelerini kullandı. Bal, yapılan ziyaretten duyduğu mutluluğu belirterek, SEDAŞ yöneticilerine ayrı ayrı teşekkür etti. 

25 Mart 2017 , Cumartesi Bu haber toplam 621 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın