Günün Tarihi:21 Ekim 2018

 

 

3 mahalleye 6 teklif


Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) tarafından Geyve’de hayata geçirilecek Hırka, Sarıgazi, Eşme Mahalleleri İçmesuyu Projesinin yapım işi ihalesi gerçekleştirildi.

Genel Müdürlük binasında yapılan ihalenin komisyon başkanlığını üstlenen SASKİ Bilgi İşlem Dairesi Başkanı Mücahit Yıldız, “Proje kapsamında Geyve ilçemize bağlı üç mahallemizi daha sağlıklı ve bol içme suyu ile buluşturacağız.  İhalemize 6 firma teklif sundu. Komisyonumuz gerekli değerlendirmeleri yaparak sonuç kamuoyuna duyurulacaktır” dedi. 3 mahalleyi kapsayan içme suyu projesinin yapım işi ihalesine katılan firmalar ve komisyona sundukları teklifler ise şu şekilde: Saltıkoğulları Müt. San. ve Tic. Ltd. Şti. – 1 milyon 367 bin 430, Barış Kurt – 1 milyon 175 bin 551, Binyapı İnş. ve Nak. San. Tic. Ltd. Şti. – 1 milyon 711 bin 390, Ayti İnş. Taah. Otom. San. ve Tic. Ltd. Şti. – 1 milyon 498 bin 400, Nizamettin Zengin – 1 milyon 490 bin, Barikler İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti. – 1 milyon 587 bin TL.

 

25 Mart 2017 , Cumartesi Bu haber toplam 569 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın