Günün Tarihi:15 Aralık 2018

 

 

Toçoğlu, ‘Yüksünmeden, bu yoldayız’


Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AK Parti İl Kadın Kolları tarafından Karasu’da düzenlediği programa katıldı.

Güzel günler

Karasu’nun her zaman olduğu gibi coşkulu olduğunu vurgulayan AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu, “16 Mart’ta Cumhurbaşkanımıza verdiğimiz sözü tutacağız. Kadınlar olarak Cumhurbaşkanımızın yanındayız. Sayesinde sadece seçme ve seçilme hakkı olan, dünyanın yarısını oluşturan kadınlarımız çok fazla hak kazandı. Devletimiz çocuğumuza kendimiz bakmamız için her şeyi yaparken, kendisi de bu sorumluluğu üstlenebiliyor. İnancımızı yaşamamıza engel olunan sıkıntılı günlerden bu güzel günlere geldik. Önümüzde 20 dakika gibi bir 20 gün var. Her yerde her ortamda ‘Evet’i anlatmamız gerekiyor ve anlatacağız” ifadelerini kullandı.

Nitelikli hizmet

Teşkilat mensuplarına seslenerek ülkenin milletin geleceği için yine hep beraber yollarda olduklarını söyleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, “Yorulmadan, yüksünmeden, severek isteyerek bu yoldayız. Bu çalışmalarımızla ülkemizin önünü açacağız. Biz sizlerin karşısına her zaman sizlerin ve ülkemizin geleceği için çıktık. İnşallah 16 Nisan’da gideceğiz evet mührünü basacağız ve ülkemizin geleceğini aydınlığa çıkaracağız” şeklinde konuştu.

‘Memlekette at koşturdular’

AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu, “Türkiye çok zor zamanlar geçirdi. Bir pul parası bulamayan mahkemeler adaleti yerine getiremedi. Sokaklarda dolaşması gereken polis araçları deposuna benzin koyamadığı için hırsızları suçluları kovalayamadı, hastane kapılarında insanlarımız öldü, kızlarımız üniversite kapılarında bırakıldı. Bütün siyasi mücadelesinde millete hizmet yolunda her engeli aşmak için mücadele eden Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte millet iradesi egemen oldu” diye konuştu. 

26 Mart 2017 , Pazar Bu haber toplam 551 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın