Günün Tarihi:21 Ekim 2018

 

 

Şehidimizin kabrini ziyaret ettiler


Erenler İlçesi’ndeki Süleyman Şah İlk ve Ortaokulu’nun bir grup öğretmen ve öğrencisi, Adapazarı Çökekler Mahallesi’nde bulunan Şehit Fatih Kemal Yarar’ın kabrini ziyaret ettiler.

Dua ettiler

Süleyman Şah İlk ve Ortaokulu Müdürü Serkan Zaman yaptığı açıklamada; “Öğretmen ve öğrencilerimizle birlikle şehit kabri başında dualar ettik. Öğrencilerimize milli manevi değerlerimizi aktarmak için böyle bir tercihte bulunduk. Ülke olarak zorlu bir süreçten geçiyoruz, içteki ve dıştaki vatan hainlerine, terör gruplarına ve bunların destekçilerine karşı büyük bir mücadele verildiğini biliyoruz. Bu zor günlerde millet olarak daha çok kenetlenmeliyiz. Öğrencilerimiz ülkemiz için hiç düşünmeden canını feda eden Fethi Sekin’leri, Ömer Halisdemir’leri, Fatih Yarar’ları tanımalı, ülkenin geleceği için sorumluluklarını daha iyi öğrenmeliler” dedi.

27 Mart 2017 , Pazartesi Bu haber toplam 574 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın