Günün Tarihi:21 Eylül 2019

Gençlik Meclisi toplanıyor


Gençlik Meclisi, 2 Nisan Pazar günü Ankara Ahmet Taner Kışlalı Spor Salonu’nda toplanacak. Konu ile ilgili bildiri çalışmalarını sürdüren TGB Sakarya İl Başkanı Erdi Turan, Sakarya’daki tüm gençleri Ankara’ya davet etti.

Otobüs kalkacak

Sakarya'da ve Sakarya Üniversitesi’nde bildiri çalışması yapan TGB üyeleri, Türk gençliğini hangi düşünceden olursa olsun Gençlik Meclisi'nde, Türkiye'nin sorunlarını ‘evet’in mi, ‘hayır’ın mı çözeceğini tartışmaya çağırıyor. TGB Sakarya İl Başkanı Erdi Turan, “16 Nisan tarihli halk oylamasıyla son kararı verilecek 18 maddelik bir Anayasa Değişikliği Paketi önümüzde duruyor. Milleti kutuplaştıran bir iklim yaratıldı. Ancak biz gençler, bu iklime teslim olmayacağız. Türkiye Gençlik Birliği olarak 2 Nisan Pazar günü Ankara’da Ahmet Taner Kışlalı Spor Salonu’nda Gençlik Meclisi’ni toplayacağız. Türkiye’nin dört bir yanından binlerce genç Ankara’da olacağız. Türk gençliğinin hangi siyasi partiye oy verirse versin Gençlik Meclisi'nde buluşması önemlidir. Sakarya'dan otobüs kaldıracağız. Sakarya’daki Türk gençliğini Gençlik Meclisi'nde buluşmaya davet ediyoruz” diyerek çağrıda bulundu.

Konuşmacılar

Gençlik Meclisi'ne konuk konuşmacı olarak; Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, AK Parti eski Milletvekili 58nci ve 59ncu Hükümet Devlet Başkanı Abdüllatif Şener, AK Parti Kurucu Üyesi 56ncı hükümet Başbakan Yardımcısı Ertuğrul Yalçınbayır, MHP Genel Başkan Eski Başdanışmanı Gürcan Dağdaş, MHP eski Milletvekili Ülkü Ocakları Kurucusu Türk Ocakları eski Genel Başkanı Sadi Somuncuoğlu, Milli Anayasa  Hareketi Başkanı TBMM eski Başkanvekili Hasan Korkmazcan katılacak.

30 Mart 2017 , Perşembe Bu haber toplam 590 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU