Günün Tarihi:14 Aralık 2018

 

 

MHP Karasu mazbatalandı


Geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen olağan kongresinin ardından MHP ilçe başkanlığını devralan Münir Ali Kara ve yönetimi, mazbatalarını alarak göreve resmen başladı.

Bütünleştirici

Karasu Adalet Sarayı’ndaki mazbata törenine yönetim kurulu üyeleriyle birlikte katılan MHP Karasu İlçe Teşkilatı Başkanı Münir Ali Kara, mazbatasını İlçe Seçim Müdürü Ahmet Bıyık’ın elinden aldı. “Adaletli, bütünleştirici ve ülkücü ruhundan ödün vermeden, Recep Ali Küçük’ten devraldığımız bayrağı, daha da yukarılara taşımak için tüm gücümüzle çalışacağız” diyen Başkan Kara, “Kongremizde bizlere destek veren ve bizimle bu yolda yürüyen tüm ülküdaşlarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

 

Hız vereceğiz

İlçe Seçim Müdürü Ahmet Bıyık’ın elinden mazbatasını alan Münir Ali Kara ve yönetim kurulu üyeleri, “İçerisinde bulunduğumuz referandum sürecinde, ülkemizin ve Karasu’muzun geleceği için çalışmalarımıza hız vereceğiz. Milliyetçi Hareket Partisi olarak, Karasu’nun öncelikli sorunlarının farkındayız ve görev süremiz boyunca da takipçisi olarak, Karasu’muzun her kesiminde görev yapan kişilerle işbirliği içerisinde bu sorunlarımız için mücadelemizi vereceğiz” şeklinde konuştu.

31 Mart 2017 , Cuma Bu haber toplam 593 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın