Günün Tarihi:22 Şubat 2019

Kızılay’dan teşekkür plaketi


Türk Kızılayı Söğütlü Şubesi, Kaymakam Esengül Korkmaz Çiçekli’ye her zaman yanlarında oldukları için teşekkür plaketi verdi.

Her zaman yan yana

Kızılay, ilçede düzenledikleri faaliyetlerde her daim yanlarında olan ve çalışmalar konusunda yardımcı olan Kaymakam Esengül Korkmaz Çiçekli, Milli Eğitim Müdürü Mustafa Bölükbaşı, Halime Çavuş Anaokulu Müdürü Mustafa Gönan, Maksudiye Köyü Kadınlar Derneği Başkanı Melahat Deniz’e plaket taktim etti. Söğütlü Kızılay Şube Başkanı Nuri Bahadır, Başkan Yardımcısı Sezgin Ulutaş, yönetim kurulu üyeleri Zekeriya Saraç ve İbrahim Yavuz ile birlikte ziyaret ederek plaket taktim ettiler.

İyilik yolu

Türk Kızılayı Söğütlü Şube Başkanı Nuri Bahadır, “Şube olarak ilçemizdeki faaliyet şehrimizde yanımızda olan destekleyen Kaymakamımız Çiçekli’ye, Milli Eğitim Müdürümüz Bölükbaşı, Halime Çavuş Anaokulu Müdürümüz Gönan, Maksudiye  Köyü Kadınlar Derneği Başkanımız Deniz, bizleri iyilik yolunda yalnız bırakmadılar. Çalışmalarımızda  yanımızda oldukları için minnettarız” dedi.

3 Nisan 2017 , Pazartesi Bu haber toplam 711 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın