Günün Tarihi:17 Şubat 2019

 

 

‘Bütün iş milletimizde olacak’


Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakarya Kahveciler Esnaf Odası temsilcileriyle bir araya geldi.

Oda başkanları

Şaheser Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen buluşmada Başkan Toçoğlu’nun yanı sıra AK Parti Erenler İlçe Başkanı Resul Yılmaz, Sakarya Kahveciler Esnaf Odası Başkanı Mehmet Altay, oda başkanları, üyeler ve çok sayıda davetli katıldı. Programın açılış konuşmasını yapan Sakarya Kahveciler Esnaf Odası Başkanı Mehmet Altay, “Bu yemek vesilesiyle birliğimizi sağlayan Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Zeki Toçoğlu’na ve Birlik Başkanımıza teşekkür ediyorum” dedi.

 

Yüzünün gülmesi

Programda konuşan Başkan Toçoğlu, “Her zaman ifade ediyoruz. Sakarya’da meslek odaları ve üyeleriyle sürekli temas halindeyiz. Esnafımızın sorunları karşısında neler yapabileceğimizi sürekli konuşuyoruz. Biz bu şehirde yaşıyoruz. Biz bu şehrin insanına hizmet ediyoruz. Dolayısıyla bu şehirdeki insanların mutlu olup, yüzünün gülmesi bizimde iyi olmamız anlamına gelir. Yapılacak ne varsa elimizden gelen gayretleri beraberce gösteririz. Yerel yönetimlerle esnafların uyumu çok önemli” dedi.

 

Vaktimiz kalmadı

Toçoğlu, “16 Nisan’da çok önemli bir seçime gidiyoruz. Bu seçime bir siyasi seçim olarak bakmayalım. Belediye Başkanlıkları seçimine benzer bir sistemle karşı karşıyayız. Seçtiğiniz isim hemen görevine başlayacak. Parlemento kendi işini yapacak. Hükümet pazalıkları ortadan kalkacak. Seçilen isim 5 yıl görev yapacak. Bütün iş milletimizde olacak. Eskisi gibi koalisyon pazarlıkları ortadan kalkacak. Medeniyet yarışında çok vakit kaybettik. Artık kaybedecek vaktimiz kalmadı. Bizim güçlü ve istikrarlı bir hükümetle yola devam etmemiz gerek. İnşallah ülkemiz 16 Nisan’dan sonra hızlı bir şekilde gelişmeye devam edecek” dedi. 

15 Nisan 2017 , Cumartesi Bu haber toplam 501 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın