Günün Tarihi:14 Ekim 2019

Okula gel bisikleti al!


Erenler Yunus Çiloğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, 2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılı başladığından beri hiç devamsızlık yapmayan öğrencilerini bisikletle ödüllendirdi.

Erenler Yunus Çiloğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde öğrenci devamsızlığını azaltmak üzere yapılan çalışmalar kapsamında, 2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılı başladığından beri hiç devamsızlık yapmayan iki öğrenciyi bisikletle ödüllendirdi. 10. sınıf öğrencilerinden Nuray Çağlar ile 11. sınıf öğrencilerinden Emre Kurtuluş’a bisikletlerinin teslim edildiği hediye töreninde konuşan Okul Müdürü Alim Oktar, “Eğitim-öğretim hayatının başarılı geçmesinde derse etkin ve sürekli, düzenli katılım önemli bir etkendir. Bu sebeple, geçerli bir mazeretiniz olmadığı sürece devamsızlık yapmamanız gerekiyor. Biz de, bunu teşvik etmek amacıyla, bu yıl devamsızlığı hiç bulunmayan iki öğrencimizi tespit ettik ve kendilerini bisikletle ödüllendiriyoruz. Aynı davranışı tüm öğrencilerimizden bekliyoruz” ifadelerini kullandı. 

19 Nisan 2017 , Çarşamba Bu haber toplam 841 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU