Günün Tarihi:26 Haziran 2019

Tes-İş’te kitaplı kutlama


Tes-İş Adapazarı Anadolu Lisesi Toplumsal Hizmet Kulübü öğrencileri, sosyal sorumluluk projeleri kapsamında Kocaali İmam Hatip Ortaokulu Kütüphanesi’ne kitap yardımında bulundu.

Kitap hediye ettiler

Tes-İş Adapazarı Anadolu Lisesi Toplumsal Hizmet Kulübü Başkanı Sude Kasımoğlu, “Bizler kulüp olarak sosyal sorumluluk projelerine önem veriyoruz ve bu doğrultuda çalışmalar yapıyoruz. 23 Nisan haftasında ortaokul öğrencisi kardeşlerimize kitap hediye etmek istedik. Daha önceleri de birçok kez kıyafet, kitap, eğitici oyuncak ve kırtasiye yardımı, Suriye’ye bir tır insani yardım malzemesi ve 30’dan fazla yetim sponsorluğu gibi yardım kampanyaları yapmıştık” dedi.

Acar’a teşekkür

Kasımoğlu, “Kocaali İmam Hatip Ortaokulu Kütüphanesi için de arkadaşlarımızla bir araya gelerek bir çalışma başlattık ve çocuk bayramı haftamızda kitaplarımızı teslim ederek kampanyanızı sonuçlandırdık. Okul ziyaretimizin ardından Kocaali Belediye Başkanımız Sayın Ahmet Acar’ı da makamında ziyaret ederek, okulumuz ve kulübümüz hakkında bilgi verdik. Sadece yardım kampanyaları yapmıyoruz. Kulüp içinde sosyal kültürel etkinlikler ve sunumlar ile kulüp üyesi arkadaşlarımızın kişisel gelişimlerine katkı sağlamaya çalışıyoruz. Ziyaretimiz esnasında yakın ilgilerinden dolayı okul yöneticilerimize ve belediye başkanımız Ahmet Acar’a çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu. 

24 Nisan 2017 , Pazartesi Bu haber toplam 692 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama