Günün Tarihi:15 Aralık 2018

 

 

Muhteşem etkinlik


Hendek Yenimahalle Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde Sevgi Bağı isimliğin ikincisi ‘Engelsiz Festival’ adı altında gerçekleştirildi.

Okulun çocuk gelişimi- eğitimi ve özel eğitim sınıfı öğretmen ve öğrencileri tarafından hazırlanan programda yiyecek içecek hizmetleri bilişim ve el sanatları alanı workshop etkinliğine de yer verildi. Okul Müdürü Sevda Aslan, “Başta idareci arkadaşlarım, öğretmen ve öğrencilerimizin gönüllü ve özverili çalışmaları ile etkinliğimiz hazırlandı. Emek veren öğretmen arkadaşlarım ve öğrencilerime, halk oyunları usta öğreticimiz Emel İnginar ve programa destek veren sponsor firmalara teşekkür ediyorum. Sevgi Bağı etkinliğimiz kapsamında Hendek’te eğitim gören özel gereksinimli yaklaşık 30 öğrencimizi ağırladık. Kendileri öğrencilerimizin hazırladığı gösterileri sunmanın yanında onlarla oyunlar oynandı, workshop çalışmaları yapıldı, onlara okulumuz da hazırlanan küçük hediyeleri verildi. Etkinliğe katılan özel eğitim sınıfı bulunan okul yönetimlerine ve bu etkinlikte bizleri yalnız bırakmayan İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Bedir Bayram’a teşekkür ederim” dedi. 

9 Mayıs 2017 , Salı Bu haber toplam 455 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın