Günün Tarihi:21 Mart 2019

Fizik hastalarına müjde


Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi (SAÜEAH) Fizik Tedavi Ünitesi yenilenen yüzüyle hasta memnuniyetini arttırdı.

Ünite yenilendi

SAÜEAH Fizik Tedavi Ünitesine yönlendirilen ve çağırılmayı bekleyen hasta sayılarındaki artışa çözüm bulmak amacıyla ihale yoluyla hizmet alımına gidilerek 10 Nisan 2017 tarihinde Merkez ve Korucuk Kampüste hizmet veren Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Ünitesi yenilendi. Son teknoloji cihazlarla donatılan ünitede Merkez Kampüste 28 elektro kabini, 2 rehabilitasyon odası hizmet vermeye başlarken, Korucuk Kampüste ise 16 elektro kabini, 1 rehabilitasyon odası hizmete açıldı.

Çalışma saatleri

Bünyesinde beş fizik tedavi teknikeri, üç fizyoterapist çalışan ünitede hafta içi 08:00 – 17:00 saatleri ile cumartesi günleri de 8:00 – 17:00 saatleri arası hizmet veriliyor. Yenilenen ve güçlenen Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Ünitesi bir aylık periyotta Merkez Kampüste ortalama bir günde 120 elektro, 25 rehabilitasyon hizmeti verirken, Korucuk Kampüste de 80 elektro ve 15 rehabilitasyon hastasına hizmet veriliyor. 

10 Mayıs 2017 , Çarşamba Bu haber toplam 1075 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın