Günün Tarihi:23 Haziran 2018

 

 

TÜMSİAD’dan yeni yatırımlar


Sakarya Şube Başkanı Ahmet Ölmez ve Yönetim Kurulunu ziyaret eden TÜMSİAD Kocaeli Şube Başkanı Erdoğan Yılmaz, Kocaeli Şubesi olarak yeni yatırımlar peşinde olduklarını ifade etti.

Bir yudum su

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Kocaeli Şubesi yöneticileri, TÜMSİAD Sakarya Şube Başkanı Ahmet Ölmez ve yönetimini ziyaret ederek fikir alışverişinde bulundu. Kocaeli TÜMSİAD Şubesinin ziyaretinde; Şube Başkan Yardımcıları Nihat Baltaoğlu, Oktay Topaloğlu, Serkan Kayınoğlu, Naim Yaner, İsa Aydoğan, Zekeriya Derman ve şube yönetim kurulu üyeleri hazır bulundu. Yılmaz, Beşir Derneği ve TÜMSİAD iş birliğiyle su kıtlığı yaşanan ülkelerde su kuyusu açılmasını amaçlayan "Bir Yudum Su Çare Sensin" adı altında bir proje başlattıklarını belirtti.

Birlikte gülelim

Afrika'da yaşanan kuraklık nedeniyle çok sayıda insanın öldüğüne işaret eden TÜMSİAD Kocaeli Şube Başkanı Erdoğan Yılmaz, "Oradaki insanların acılarına ortak olmak için, orada insanlar ölmesin diye ve dünyaya da örnek olsun diye projemizi başlattık. Türk insanının bu konudaki hassasiyeti, duyarlılığı ve asaleti sayesinde projemizin başarılı olacağına inanıyorum. Onların yüzü gülerse, bizim de yüzümüz gülecek" dedi.

‘Marka oluşturmalıyız’

TÜMSİAD Sakarya Şube Başkanı Ahmet Ölmez, Kocaeli Şubesinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, bundan sonraki süreçte şubeler arası ticareti geliştirme ve yeni yatırımlar konusunda ciddi adımlar atmalıyız. Kobileri bir araya getirerek büyük markaların oluşmasını sağlamalıyız” dedi.  Ortak faaliyetlere her zaman hazır olduklarını da ifade eden başkan Ölmez; Marmara bölgesinde şubeler arasında bir sinerji oluşturmalıyız ve bu konuda üzerimize düşen görev ne ise yerine getirmeye hazırız” diye konuştu. 

15 Mayıs 2017 , Pazartesi Bu haber toplam 689 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın

PUAN DURUMU

SAKARYADA HALI YIKAMA SAKARYA HABERLERİ