Günün Tarihi:23 Ekim 2018

 

 

Sağlıkta kutlama


Yenikent Devlet Hastanesi’nde kutlanan Sağlıkta Hizmet Çalışanları Günü’nde konuşan Genel Sekreter Sağlam, sağlık tesislerinde hizmet kalitesinin arması için hizmet alımıyla çalışan personelinde özveriyle çalışmasından memnuniyet duyduklarını dile getirdi

Sağlık tesislerinde hizmet alımıyla çalışan personeller için bu yıl ilk kez Yenikent Devlet Hastanesi tarafından kutlanmaya başlanan gün ile ilgili programa, Sakarya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Doç. Dr. Hasan Salih Sağlam, Hastane Yöneticisi Başhekim Op. Dr. Adil Murat Akgül,  hastane yöneticileri, hekimler ve hastane personeli katıldı.  Programın açılış konuşmasını yapan Başhekim Akgül, hizmet alımıyla çalışan personelin sağlık tesislerinde önemine vurgu yaptı. Personelin gününü kutlayan Genel Sekreter Sağlam “Bizler yöneticiler olarak her zaman yanınızdayız.  Tebessümü hiçbir zaman yüzünüzden eksik etmeyin” dedi. Düzenlenen programda, performansı ve başarılı çalışmalarıyla dikkat çeken personele Genel Sekreter Sağlam ve Başhekim Akgül tarafından plaket verildi.

 

19 Mayıs 2017 , Cuma Bu haber toplam 514 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın