Günün Tarihi:18 Kasım 2018

 

 

TÜMSİAD öğrencileri ağırladı


TÜMSİAD Sakarya Şube Başkanı Ahmet Ölmez, Sakarya Somalili Öğrenciler Topluluğu Başkanı Abdinur Darmaan ve kalabalık heyetini ağırladı.

Üniversite eğitimi için Sakarya’da bulunan Somalili öğrenci topluluğu TÜMSİAD Şubesi’ni ziyaret etti. Mezun olduklarında TÜMSİAD’tan iş konusunda kendilerine yardımcı olunmasını isteyen gençler, Somali’deki ticari hayat hakkında bilgiler verdiler. Başkan Ölmez, Somalili öğrencileri ağırlamaktan mutluluk duyduğunu belirterek, “TÜMSİAD olarak Somalili kardeşlerimize her konuda sahip çıkacağız. İnanıyorum sizler de gelecekte Somali’de başbakan, bakan, milletvekili, belediye başkanı olacaksınız. Sizler Somali’nin geleceğisiniz” şeklinde konuştu. Başkan Ölmez, eğitimli gençlerle Somali’nin geleceğinin bugünden çok daha iyi olacağını da sözlerine ekledi. Somalili gençlerin ziyaretinde TÜMSİAD Başkan Yardımcıları Naim Yener, İsa Aydoğan, Ali Çilingir ve Şube Genel Sekreteri Ferhat Ateş hazır bulundu. 

23 Mayıs 2017 , Salı Bu haber toplam 425 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın