Günün Tarihi:19 Haziran 2018

 

 

Vali Coş, muhtarlarla buluştu


Vali Hüseyin Avni Coş, Vatandaş-Devlet buluşmaları kapsamında Geyve İlçesi Muhtarları ile bir araya geldi ve sorunlarını dinledi.

Katılım

Geyve Öğretmenevi Toplantı Salonunda gerçekleştirilen buluşmaya Vali Hüseyin Avni Coş’un yanı sıra, Geyve Kaymakamı İlyas Memiş, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, İl Jandarma Komutanı Emin Dursun, İl Emniyet Müdür Vekili Cengiz Danışan, İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre, kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticileri ile muhtarlar katıldı.

Yatırımları anlattı

Toplantıda Geyve Kaymakamı İlyas Memiş ve Belediye Başkanı Murat Kaya, ilçedeki kamu yatırımları ve hizmetler hakkında Vali Coş’a bilgi verirken muhtarlar da tarım, altyapı, orman ve köy yolları, güvenlik, eğitim, sağlık alanındaki ihtiyaç ve taleplerini dile getirdi. Tüm devlet dairelerinin halkın ve muhtarların yanında olduğunu ifade eden Vali Coş, muhtarların dile getirdikleri istek, talep ve sorunları hakkında ilgili birim yetkililerine talimatlar verdi.

Çok çalışmalıyız 

Geyve’nin üretim konusunda önde gelen ilçelerden birisi olduğunu ifade eden Vali Hüseyin Avni Coş, “ İleri noktalara gidebilme noktasında burada yetişen ürünlerin iyi değerlendirilmesi için çok çalışmamız gerekiyor. Sorunlarımız var, ama artılarımız da var. Etrafımızdaki ülkelere baktığımız zaman Yunanistan’dan, Bulgaristan’dan ve diğer komşularımızdan da daha iyi vaziyetteyiz Elhamdülillah” dedi.

Birlik ve beraberlik

Vali Coş, “Çoğu ülke vatandaşları Türkiye’ye gelmek için can atıyor. Türkiye güvenli ve huzurlu bir ülke. Bunun için huzurumuzun, demokrasinin, birlik ve beraberliğimizin değerini iyi bilmemiz, huzurumuzu bozmak isteyen, birlik ve beraberliğimizi zedelemek isteyen iç ve dış mihraklara fırsat vermememiz gerekiyor. Güvenlik kuvvetlerimizin en önemli dayanağı sizlersiniz, sizin desteğiniz ve duanız olmadan güvenlik kuvvetlerimizin tek başına bu ağır görev ve sorumluluğu başarması mümkün değildir” şeklinde konuştu.

Başarı diledi

Geyve’de huzur ve asayiş bakımından, kardeşlik iklimi bakımından da önemli bir sorun olmadığını dile getiren Coş, “ Geyve İlçemizin sizlerin sayesinde, sizlerin de desteği ile daha ileri gitmesi, sorun ve ihtiyaçlarını daha büyük ölçüde karşılaması, İlçemizin önemli potansiyellerinin daha fazla kullanılabilmesi için hep beraber çalışmamız gerekiyor” ifadelerini kullandı. Muhtarların şahsında hem Geyveli vatandaşların hem de tüm İslam Aleminin Mübarek Ramazan ayını tebrik eden Vali Coş, Muhtarlar ve kamu teşkilatları çalışanlarına da başarılar diledi. 

28 Mayıs 2017 , Pazar Bu haber toplam 597 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın

PUAN DURUMU

SAKARYADA HALI YIKAMA SAKARYA HABERLERİ