Günün Tarihi:19 Mart 2019

Burak’a karşı Cihan ve Hüseyin takası


Kaptan Murat Hacıoğlu ile yollarını ayıran yönetimin kiralıklar konusundaki tutumu merak ediliyor

Sakaryaspor Kulüp Başkanı İsmail Gürses her ne kadar alınacak ve gönderilecek futbolcular ile ilgili sorun olmadığını söylese de, kiralıklar ile ilgili ciddi bir sıkıntının olduğu görülüyor.

         Döndüler

2016-2017 Futbol Sezonunun devre arasında kiralık olarak gönderilen Hakan, Hacı Ömer ve Furat sezon bitimi ile birlikte yeniden Sakaryaspor’a döndüler. Buna karşılık sezon başında ve devre arasında kiralık olarak alınan Enes Ata, Cihan, Hüseyin Altuğ ve Kaleci Bora da kulüplerine geri dönen isimler oldular.

         Kiralıklar

Kulüp Başkanı Gürses ve kurmayları, Teknik Direktör Osman Özdemir’in raporu doğrultusunda hareket ediyor. Devre arasında başka kulüplere gönderilen futbolcuları yine kiralıklar listesine koyan Gürses ve ekibinin yaklaşık 10 futbolcuyu gözden çıkardığı söyleniyor.

         Kimler

Başkan Gürses’in, Osman Özdemir’in bilgisi dahilinde, Murat’ın yanı sıra, Fahri, H.Ömer, Furat, Enes, Abdurrahman, Coşkun, Hakan, Bora ve Hasan’ı yeni sezonda düşünmediği söyleniyor. Burak’ın ise Hüseyin Altuğ ve Cihan konusunda takas düşünüldüğü de gelen haberler arasında.

         İzlediler

Burak Bekaroğlu’nu takibe alan Başakşehir yönetiminin, Sakaryaspor’a kiralık olarak verdiği Hüseyin Altuğ ve Cihan’a karşı Burak’ı istedikleri söyleniyor. İsmail Gürses ise Burak’ı birçok kulübün istediğini ancak Sakaryaspor’un menfaatleri neyi gerektiriyorsa o doğrultuda hareket edeceklerini söyledi.

Son sözü

yine bu

ikili

söyleyecek

Sık sık Rüstemler Tesislerinde bir araya gelen Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ile Kulüp Başkanı İsmail Gürses, her konuda istişare ediyor. Bu istişarelerin şimdiki konusu tabii ki yeni sezon. Şampiyonluğun ardından transfere ağırlık veren Kulüp Başkanı Gürses, alınan kararları sürekli Toçoğlu ile paylaşıyor.

         Ödenek

Maddi konuda gözler yine Toçoğlu’na çevrildi. Hem futbol, hem de Basketbola önemli destek veren Toçoğlu’nun aynı hassasiyeti bu sezonda göstereceği söyleniyor. Toçoğlu’nun kiralıklar konusunda ki görüşü de merak ediliyor.

----------------------------

Gürses bazı

mevkileri

güçlendirmek

istiyor

----------------

Transfer sayısı

artabilir

         Transfer konusunda ince eleyip sık dokumaya çalışan Başkan İsmail Gürses, hemen hemen her mevkiye bir isim düşünüyor. A planının tutmaması halinde B planını devreye sokacak olan Gürses, forvetin yanı sıra sağ, sol, orta saha, kale ve savunmayı güçlendirmek istiyor.

         Alternatif

Burak’ın gidebileceğini veya takasta kullanılabileceğini dikkate alan İsmail Gürses, her mevki de alternatif isimlerin olabileceğini söyledi. 4 veya 5 nokta transfer ile mevkileri güçlendirmek isteyen Gürses, solda Fatih ve sağda Erçağ’ın alternatifsiz kalmayacaklarını ifade etti.

Zor lig

Ligin uzun bir maraton olduğunu söyleyen Başkan Gürses; ”Sakatlıklar ve ceza durumunu dikkate almak lazım. Bu yüzden orta sahaya iyi bir 10 Numara ile birlikte kaleyi, savunmayı ve kanatları güçlendirmek gerekiyor. Bu yüzden de her mevkiye isim bulduk görüştük. Tutmazsa B planını devreye sokarız” dedi.

---------------------------------------------------------

Tur için

31 Mayıs

Çarşamba

akşamını

bekliyorlar

--------------

Devlerde

sessizlik

Bursaspor Durmazlar yenilgisi ile Süper Lig turunu 31 Mayıs akşamı Saat 19.00’da Atatürk Spor Salonunda yapacakları Acıbadem Üniversitesi maçına bırakan Büyükşehir Belediyesi, hazırlıklarını sessiz sedasız sürdürüyor.

 

         Bugünkü pota çalışmasının ardından istirahate çekilecek olan devler, yarın yapacakları ter idmanından sonra maç saatini beklemeye başlayacaklar. Devler Çarşamba akşamki maça taraftarsız çıkacaklar.

29 Mayıs 2017 , Pazartesi Bu haber toplam 959 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın