Günün Tarihi:19 Haziran 2018

 

 

SP’de Demirtaş yeniden


Saadet Partisi Akyazı 6. Olağan İlçe Kongresi tek listeyle gerçekleşti. Selman Demirtaş tekrar başkanlığa seçilerek bir kez daha güven tazelemiş oldu.

Kongreye katılım

Fahrettin Bay tarafından yönetilen kongreye Genel Başkan Yardımcıları Şinasi Ejderoğlu ve Hasan Bitmez, İl Başkanı Eyüp Yıldırım ile İl Yönetimi ve çevre ilçelerin başkan ve yönetim kurulu üyeleriyle partililerin katıldı.  Tek listeyle girilen seçimlerde gizli oylama ve açık tasnif sonunda Selman Demirtçaş’ın tekrar başkan seçilirken Abdülkadir Ersoy, Osman Mangıroğlu, Salih Bayrak, Şuayip Ayyıldız, Soner Soğukçelik, Mustafa Kulaksız, Harun Temizalay, Kerim Işık, Hasan Ayyıldız, İsa Yeşiltaş, Hüseyin Atacan, Şeref Tan, İsmail Yemenici ve Mehmet Kanlı yönetim kurulu üyeliklerine seçildiler.

 

İl delegeliklerine ise şu isimler getirildi. Selman Demirtaş, Abdülkadir Ersoy, Osman Mangıroğlu, Şuayip Ayyıldız, Soner Soğukçelik, Mustafa Kulaksız, Harun Temizalay, Kerim Işık, Hasan Ayyıldız, İsa Yeşiltaş, Hüseyin Atacan, Şeref Tan, Selim Kılıçkeser, Osman Atacan, Mehmet Aygün, Cevdet Tarhan, Talip Ayan, Dursun Ali Şahin, Yaser Kılıçkeser, Ömer Faruk Fidan, Ahmet Özçelik, Hüseyin Kurt, Abdurahman Demirtaş, Ahmet Ulutaş, Erol Osmanoğlu, Mustafa Dilcan, İbrahim Yırtıcı, Ali Civan, Keramet Akdin, Sultan Yıldız, Saniye Ersoy, Aysel Balık, Rümeysa Ersoy, Seda Ulutaş, Asuman Kulaksız, Nurten Ayyıldız ve Esma Kılıçkeser.

 

Kilit parti

Toplantıda yapılan konuşmalarda Saadet Partisi’nin kilit bir parti olduğu, iktidara gelmeleri halinde insanların refah düzeyinin yükseleceği, bugünkü iktidar zamanında işsizlik oranı hızla yükseldiği, iş dünyası ile küçük esnafın borç içerisinde olduğu anlatıldı. Toplantının tamamlanmasının ardından gerek misafirler ve gerekse parti üyeleri ilçe teşkilatı tarafından hazırlanan sofralarda dualar eşliğinde oruçlarını açtılar. 

30 Mayıs 2017 , Salı Bu haber toplam 784 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın

PUAN DURUMU

SAKARYADA HALI YIKAMA SAKARYA HABERLERİ