Günün Tarihi:20 Mart 2019

Dönmez görevde


Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Geyve İlçe Temsilciliği görevine Mustafa Dönmez getirildi.

Vakıf kültürü

Hakkın ve adaletin tarafında olacak bir nesil yetiştirme amacıyla kurulmuş olan Türkiye Gençlik Vakfı’nın, yeni nesil bir gençlik vakfı olduğunu ifade eden TÜGVA Geyve temsilcisi Mustafa Dönmez, “Adalet, ahlak, birlik, iyilik ve özgürlük değerlerini benimsemiş gönüllü gençleri ile daha iyi bir dünya hayaliyle çalışmalarını gece gündüz demeden sürdüren TÜGVA, geleneklerine bağlı kalarak, çağın gereklerini iyi okuyabilen, topluma ve insanlığa değer katan bir gençlik için çalışmaktadır. Özgüveni yüksek, yenilikçi, çalışkan, iyi ahlaklı, merhametli, başarılı ve sorumluluk sahibi gençlerin, yeni nesil projeler hazırlarken kendilerini geliştirdikleri bir vakıf kültürüne sahiptir” dedi.

‘Hayırlı olsun’

Dönmez, “Yeni nesil gencin enerjisi, hızı ve dinamizmi ile iyilik odaklı işler yapan, deneyimini paylaşan ve yaşatan anlayışa sahip vakıfçılık modeliyle yeni nesil vakıfçılık örneği olan Türkiye Gençlik Vakfı’nın, gençliğin sosyal, fiziksel, zihinsel, ruhsal ve manevi gelişimlerini gözeterek, kendini devamlı geliştiren, yenilikçi ve nitelikli insan kıymetinin oluşumuna katkı sağlamak misyonu ve medeniyetimizi yeniden ihya ve inşa edecek nesilleri yetiştiren bir vakıf olmak vizyonuyla kurulmuş bir vakıftır. Vakfımız Geyve gençliği için hayırlı olsun” dedi.

31 Mayıs 2017 , Çarşamba Bu haber toplam 473 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın