Günün Tarihi:22 Şubat 2019

Akyazı’da Kur’an heyecanı


Akyazı Belediyesi ile Akyazı Müftülüğünün ortaklaşa hazırladıkları program çerçevesinde Bilgi ve Kültür evinde bu yılda yaz kuran kursu açılacak.

12 Haziran Pazartesi günü planlanan kurs açılışı için hazırlıklar tamamlanmak üzere. Akyazı Belediyesi ve İlçe Müftülüğü yetkilileri amaçlarının erken yaşta çocuklarımıza Kuran-ı ve dinimizi öğretmek ve bu konuda duyarlı olan anne ve babalara yardımcı olmak olduğu açıkladılar. Yaz Kuran kursu Bilgi ve Kültür Evinde hafta içi her gün 09.30-12.45 saatleri arasında ilçe müftülüğü tarafından görevlendirilecek olan din görevlilerin nezaretinde 1 ve 8.sınıflarda okumakta olan öğrencilere yönelik ücretsiz olacak. 18 Ağustos gününe kadar devam edecek olan yaz Kuran Kursları için müracaatların alındığına da dikkat çekilerek, çocuklarına kursa göndermek isteyen velilerin kursun başlangıç tarihi olan 12 Haziran tarihine kadar Akyazı Belediyesi Bilgi ve Kültür Evi Derslere Destek Merkezine müracaat etmeleri istendi. 

1 Haziran 2017 , Perşembe Bu haber toplam 530 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın