Günün Tarihi:15 Aralık 2018

 

 

Akyazı asfaltlanıyor


Akyazı Belediyesine bağlı Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından alt yapısı tamamlanan yollarda başlatılan sıcak asfalt serimi sürüyor.

Aralıksız çalışma

İlçe genelinde hummalı bir çalışma içinde olan Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı asfalt ekibi, yağmur suyu gideri, büz döşeme ve kanalizasyon çalışmaları tamamlanmış olan cadde ve sokaklarda sıcak asfalt serim işini aralıksız olarak sürdürüyor olması Akyazılıları memnun ediyor.

Devam edecek

TOKİ evlerinin bulunduğu alanda sıcak asfalt çalışması başlatan Belediye Fen İşleri ekibi, buradaki çalışmasını tamamlar tamamlamaz, Ömercikler Mahallesi 8096 sokağa geçerek sıcak asfalt dökme çalışmasına devam etti. Belediye yetkilileri, sıcak asfalt serim çalışmalarının yoğun kullanılmakta olan cadde ve sokaklarda devam ettirileceğini belirterek havalar bozana kadar bu çalışmaların devam edeceğini belirttiler. 

4 Haziran 2017 , Pazar Bu haber toplam 614 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın