Günün Tarihi:23 Haziran 2018

 

 

Muhteşem yılsonu konseri


Arif Nihat Asya Ortaokulu tarafından Şehit Erol Olçok Anadolu Lisesi konferans salonunda düzenlenen konserde birbirinden güzel eserlerin icra edilmesiyle, dinleyenler muhteşem bir gece yaşadı.

Müzik öğretmeni Recai Hurma yönetiminde Türk Halk Müziği ve Türk Sanat Müziği eserleri öğrenciler tarafından ustalıkla seslendirildi.Salonda zaman zaman duygusal anlar da yaşandı. Özel eğitim öğrencisi Zülal Çalış’ın Çanakkale Türküsü ’nü seslendirdiği sırada dinleyenler gözyaşlarını tutamadı. Ayrıca gecede söz ve müziği Okul Müdürü Ercan Demirci’ye ait olan “Arif Nihat Asya Okul Türküsü” seslendirildi. Geceye; İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Şükrü Yıldız, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri Osman Terzi ve Alican Akdoğan, Toki İlkokulu Müdürü Suat Erdoğan, 21 Haziran İlkokulu/Ortaokulu Müdürü İskender Keskin, Türk-iş İlkokulu Müdürü Ökkeş Şahin, Sait Faik Abasıyanık Ortaokulu Müdürü İbrahim Lüleci, Sakarya İlkokulu Müdür Yardımcısı Yüksel Aydın ve çok sayıda öğretmen, veli ve davetli katıldı.  Konser sonunda kapanış konuşması yapan Okul Müdürü Ercan Demirci programı hazırlayan müzik öğretmeni Recai Hurma’ya, Murat Örsel’e, koro öğrencilerine, konsere destek veren Toki İlkokulu Müdürü Suat Erdoğan’a, Şehit Erol Olçok Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Fikret Güneş’e, Yenikent HEM Müdürü Fevzi Gökcan’a ve Yılko Grafik adına Orhan Sedat Kulaz’a teşekkür etti.

7 Haziran 2017 , Çarşamba Bu haber toplam 526 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın

PUAN DURUMU

SAKARYADA HALI YIKAMA SAKARYA HABERLERİ