Günün Tarihi:19 Mart 2019

Aylarca beklemeye son


Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi (SAÜEÜAH) Merkez ve Korucuk Kampüsleri’nde hizmete açılan Fizik Tedavi Merkezi’nin (FTM) ardından ilçe hastanelerinde de merkezler açılmaya başlanması aylarca sıra beklemeye sona erdiriyor.

Hendek-Karasu

Hendek Devlet Hastanesi’yle birlikte Karasu Devlet Hastanesi’nde geçen ay hizmete başlayan merkezlerde hastalar şifa bulmaya başladı. İlçe hastanelerinin tamamına açılması planlanan merkezlerde hastane ortamının haricinde hastaların fiziki durumlarına göre, fizik tedavi ihtiyaçları ev ortamında planlanarak takip edilebilecek. Bir ayı geride bırakan Karasu Devlet Hastanesi Fizik Tedavi Merkezi’nde yaklaşık 700 muayene yapılırken, 2 bin 400 fizik tedavi seansı gerçekleştirildi. İlçe hastanelerinde hayata geçecek merkezlerle birlikte fizik tedavi görmesi gereken hastaların yerinde hizmet alması sağlanarak SAÜEAH’da yaşanan yoğunluk daha da azaltılacak. 

9 Haziran 2017 , Cuma Bu haber toplam 2025 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın