Günün Tarihi:13 Aralık 2018

 

 

‘Artık daha çok çalışacağız’


Başkan Soğuk muhtarlar ve STK’lara iftar yemeği verdi. Ferizli’yi geliştirmek için yeni projeleri hayata geçirdiklerini ifade eden Başkan Soğuk, “Artık daha çok çalışacağız” dedi.

Teşekkür

Cafer’in Yeri’nde düzenlenen iftar programına Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, Muhtarlar Derneği Başkanı Yaşar Bakırtaş, Sakarya Ticaret Borsası Başkanı Cevdet Mete, mahalle muhtarları ve STK’lar katıldı. İftar öncesi Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk misafirleri tek tek karşılayarak selamlaştı ve ramazan ayını kutladı. Başkan Soğuk, iftarların birlik ve beraberliğe vesile olduğunu belirtti. Muhtarlar Derneği Başkanı Yaşar Bakırtaş Ferizli Belediyesi’nin her zaman kendilerine yardımcı olduğunu ve destek sağladığını belirterek iftar programı nedeniyle Başkan Soğuk ’a teşekkür etti.

İstişare

Birlik olmanın önemine değinen Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, “Değerli arkadaşlar bu güzel ramazan akşamında, rahmet ve bereketi paylaşmak üzere bir araya gelmiş bulunuyoruz. Allah tuttuğumuz oruçlarımızı yaptığımız ibadetlerimizi kabul etsin. Davetimizi kırmayıp iftar programımıza katılan herkese teşekkür ederim” dedi. Muhtarlar ve STK’larla her ay düzenli istişare toplantısı yaptıklarını belirten Başkan Soğuk, birlikte güzel işler yaptıklarını ve yapmaya devam edeceklerini ifade etti.  

Modern Ferizli

İlçenin sanayileşmenin yanında tarımsal alanda da güçlendiğini belirten Soğuk, “Birlikte yaptığımız mücadele ve çalışmalar sonucunda Aşağı Sakarya Sulama projesi hayata geçiyor. Sulanmayan tarım alanı kalmayacak. Gölkent göl projemiz içinde düğmeye basıldı. 2017 yılı içerisinde inşaatlarına başlanacak. Artık her zamankinden en az iki kat daha fazla çalışacağız.  Ferizli’yi modern bir ilçe haline getireceğiz. Katılan herkese Allah adımlarınca sevap yazsın. Herkese hayırlı ramazanlar diliyorum” ifadelerini kullandı. 

11 Haziran 2017 , Pazar Bu haber toplam 469 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın