Günün Tarihi:19 Nisan 2018

 

 

Öğrenciler resmi daireleri gezdi


Akyazı Konuralp İlkokulu öğrencileri öğretmenleri Hikmet Zengin’le birlikte halkımıza hizmet veren resmi daireleri birer bire gezerek hem yerlerini öğrendiler, hem de hangi hizmetleri verdiklerini yerinde yetkililerden öğrendiler.

İlk durak

Öğrenciler ilk olarak Akyazı Kaymakamlığı binasına uğradılar. İlk ziyaret de Kaymakam Ömer Kalaylı’ya oldu. Öğrencileri makamında kabul ederek kısa bir sohbet eden Kaymakam Kalaylı, görevleri hakkında bilgi verdi. Konuralpli öğrenciler daha sonra aynı binadaki İlçe Milli Eğitim, Mal Müdürlüğü, Tapu Müdürlüğü, SOYAD Vakfı Müdürlüğü ve Nüfus Müdürlüklerine uğradılar ve çalışmaları yerinde izlediler ve de merak ettikleri konularda bilgiler aldılar.

Teşekkür

Konuralpli öğrenciler daha sonra Vergi dairesine oradan da Belediye’ye geçtiler. Belediye’de  onları başkan yardımcıları Mehmet Çakmak ve Mustafa Aksakal ağırladı. Belediye hizmetlerini anlattılar. Öğrencilerin sorularını cevapladılar. Öğrencilerle birlikte ilçedeki resmi kurumlara yaptıkları gezinin oldukça yararlı olduğunu belirten Hikmet Zengin, “Bizleri kabul eden başta Kaymakamımız Ömer Kalaylı olmak üzere tüm kurum yetkilerine teşekkür ediyorum” dedi. 

11 Haziran 2017 , Pazar Bu haber toplam 507 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın

PUAN DURUMU

SAKARYADA HALI YIKAMA SAKARYA HABERLERİ