Günün Tarihi:21 Mayıs 2019

Karasu’da Gebelere Eğitim Sınıfı


Karasu Devlet Hastanesi’nde anne adaylarının bilinçli ve planlı bir hamilelik dönemi geçirmeleri için ücretsiz olarak hizmet veren Gebe Eğitim Sınıfı açıldı.

Karasu Devlet Hastanesi’nde Gebe Eğitim Sınıfı hizmet vermeye başladı. Anne adaylarına daha kapsamlı ve planlı bir hamilelik geçirmeleri için her ay üç tam gün bilgilendirmeler yapılan Gebe Eğitim Sınıfında verilecek eğitimde, gebelik döneminde karşılaşılabilecek sorunlar, gebelik süresince yapılması gereken tanı ve tetkikler, beslenme, doğum, anne sütü ve emzirmeyle ilgili eğitim verilecek. Kadın Doğum Servisi personeli tarafından ücretsiz olarak verilecek eğitimlere katılmak isteyen anne adayları servise müracaat ederek bilgi alabilecek. 

15 Haziran 2017 , Perşembe Bu haber toplam 1840 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama