Günün Tarihi:18 Ocak 2019

 

 

Sağlıkçılar bahçe iftarında


Serdivan’da ki Özel Konak Hastanesi Sakarya düzenlediği iftar ile bir araya geldi. İftara hastane çalışanları aileleri ile birlikte katıldı.

Ev sahibi

Özel Konak Hastanesi Sakarya ailesi iftarda bir araya geldi. Hastane önünde düzenlenen iftara, hastane personeli, hekim ve idari kadro aileleriyle birlikte katıldı. Düzenlenen iftara Özel Konak Hastanesi Sakarya Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Şahin Talus ve Başhekim Op. Dr. Kamil Köse birlikte ev sahipliği yaptı.

Coşku

İzmit Konak Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Kazım Gündoğdu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Dr. Metin Göklü, işadamı Kenan Köse ve İzmit, Gebze ve Gölcük Konak Hastanelerinin yöneticilerinin de katıldığı iftara yoğun ilgi olurken, hep birlikte iftar yapan Konak ailesi Ramazan ayının manevi coşkusunu bir arada yaşadı.

17 Haziran 2017 , Cumartesi Bu haber toplam 570 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın