Günün Tarihi:19 Mart 2019

253 kursiyere sertifika


Sakarya Orman ve Su İşleri Şube Müdürlüğü tarafında verilen eğitimler devam ediyor. Halk Eğitim Merkezleri ile düzenlenen Avcı Eğitim Kurslarında başarılı olan 253 kursiyer sertifika almaya hak kazanmıştır.

İş birliği

Sakarya Orman ve Su İşleri Şube Müdürlüğü ile Pamukova, Taraklı, Hendek, Ferizli, Akyazı, Sapanca Halk Eğitim Merkezi Müdürlükleri işbirliği ile ilimiz de 2017 yılı Ocak –Haziran ayları içerisinde 7(yedi) adet Avcı Eğitim Kursu düzenlenmiştir. Halk Eğitim Merkezleri ile düzenlenen Avcı Eğitim Kurslarında başarılı olan 253 kursiyer sertifika almaya hak kazandı.

Avcılık

Sakarya Orman ve Su İşleri Şube Müdürü Mehmet Yurtgan tarafından yapılan açıklamada Avcı Eğitim Kurslarına katılan avcı adaylarına; Avcılık Tarihi ve etiği, Avcılığın Temel Kuralları, Sürdürülebilir avcılık, Av Hayvanları avlaklar ve avlanma yöntemleri, Av ve Yaban hayvanları ile ilgili konularda eğitim verilmiştir.

17 Haziran 2017 , Cumartesi Bu haber toplam 530 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın