Günün Tarihi:15 Aralık 2018

 

 

Şuurlu Öğretmenler iftarda buluştu


Şuurlu Öğretmenler Derneği Sakarya Şubesi’nin geleneksel olarak düzenlediği iftar programı Adabilim Okullarında yapıldı.

İftara katılım

Şuurlu Öğretmenler Derneği (ÖĞ-DER) Genel Başkan Yardımcısı Numan Gökmen ve Hasan Hüseyin Şahin’de katıldığı iftar programına ayrıca İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hüseyin Yalçın, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri Bahattin Aydoğmuş,  Mehmet Taşkıran, Hasan Çelik, Yakup Çakmak ve Osman Terzi, Saadet Partisi İl Başkan Yardımcısı Sedat Tarhan,  Yönetim Kurulu Üyeleri İbrahim Birol Ergün ve Casim Çelik, Anadolu Gençlik Derneği Sakarya Şube Başkan Yardımcısı Ömer Faruk Aydın,  Ribat Eğitim Vakfı Sakarya Şube Başkanı Gazanfer Üvez,   İlim Hikmet Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Tahsin Tokyürek ve çok sayıda okul müdürleri vardı.

Gençlik yetiştirme

İftar programında ÖG-DER  Sakarya Şube Başkanı  Fatih Cingöz konuşmasında, Ramazan ayının önemine değindi. Genel Başkan Yardımcısı Numan Gökmen’de böyle bir iftar programı hazırladıkları için Şube Başkanı Fatih Cingöz’e ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti. Şuurlu Öğretmenler Derneği’nin imanlı bir gençlik yetiştirme konusunda çok önemli katkıları olduğu söyleyen Gökmen, “Gençlerimizi uyuşturucu, terör ve kötü ahlak gibi illetlerinden koruyabilmek için tüm gücü ile çalışan Şuurlu Öğretmenler Derneğine tüm eğitimcilerin destek olması gerekiyor” dedi. 

18 Haziran 2017 , Pazar Bu haber toplam 555 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın