Günün Tarihi:23 Haziran 2018

 

 

‘15 yılda 25 puan arttırdık’


AK Parti Sapanca İlçe Danışma Meclisi toplantısı, AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç başkanlığında yapıldı. Sapanca Gölü kenarında bulunan bir restoranda gerçekleşen toplantıda konuşan İl Başkanı Kılıç, Sakarya teşkilatının her yıl kendini geliştirer

Mücadele

Sakarya'daki teşkilatların her zaman göreve hazır olduğunu ifade eden Kılıç, "İstediğimiz zaman istediğimiz programı rahatlıkla yapabiliyoruz. Gençlik kollarımız, kadın kollarımız deneyimli ve hakikaten çok ciddi mücadele ediyorlar. Her zaman göreve hazır ve azimli teşkilatlarımız olduğu için çok mutluyum. Ağır ateşte pişmiş tam kıvamında bir teşkilatımız var” diye konuştu. 16 Nisan tarihinin Türkiye için yeni bir başlangıç olduğunu kaydeden Kılıç, "Cumhurbaşkanımız partinin başına geldi, merkez karar yönetim kurulunda kısmı değişiklikler oldu. Biz de teşkilatlar olarak 9,10 ve 11'inci aylarda ilçe kongrelerini daha sonra ise il kongremizi gerçekleştireceğiz” dedi.

Gelişim

Kılıç, “Teşkilat içinde çok iyi anlaşan insanlarız. Kim hangi göreve gelecekse oturur hep birlik istişare eder karar veririz. Daha sonra ise 2019 yılında gerçekleştirilmesi planlanan genel ve yerel seçimler için hep birlikte mücadele ederiz. Tüm teşkilatlarımız aktif ve operasyonel bir şekilde seçime her zaman hazırlar. Geçmiş dönemlere baktığınızda iktidarın her yıl biraz daha yıprandığını görürsünüz. Ancak AK Parti iktidarı her yıl biraz daha üstüne koymuş” diye konuştu.

Başarı

Sakarya’nın 15 yılda oy oranını 25 puan arttırdığını belirten Kılıç, “3 Kasım seçimlerinde Sakarya Türkiye ortalamasının 9 puan üzerindeyken bugün, Türkiye ortalamasının tam 17 puan üzerindedir. Kamu yatırımları, belediyelerimizin yapmış olduğu yatırımlar, teşkilatlarımızın vermiş olduğu mücadeleler. Tüm bunları yan yana getirdiğinizde Allah bereketini veriyor ve sonuca da yansıyor. Bizde her zaman insan sevgisi, maneviyat ve samimiyet var. Tüm teşkilatlarımızla bu anlayışla hareket ediyoruz. Toplumun hassasiyetleri hangi yöndeyse bizde politikalarımızı o yönde belirliyor ve hayata geçiriyoruz. Onun içindir ki her zamanda başarılı oluyoruz” ifadelerini kullandı. 

18 Haziran 2017 , Pazar Bu haber toplam 438 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın

PUAN DURUMU

SAKARYADA HALI YIKAMA SAKARYA HABERLERİ