Günün Tarihi:22 Mart 2019

Sigortacılar iftarda


Ayhan Akdağcı Sigorta Best Western Premium Otel’de bayilerine ve çalışanlarına iftar verdi.

Katılım

İftar Yemeğine Orient Sigorta Bölge Müdür Yardımcısı Burak Yeşildağ, Mapfre Sigorta Acente Temsilci Serpil Topaloğlu, Mapfre Sigorta Teknik Uzmanı Doğan Uslu, Neova Sigorta Acente Temsilcisi İbrahim Yılmaz, Sompo Sigorta Acente Temsilcisi Okan Yaman, Uzman Acente Direktörü: Fatih Keleş ile birlikte çalışanlarla toplam da 52 kişi katıldı.

Bilgilendirme

İftar sonrasında davetlilerle toplantı yapan Ayhan Akdağcı değişen sektör koşullarına yönelik stratejik planlama, gelişim stratejisi belirleme, kampanyalar ve reklam, pazarlama ve eğitim takvimi belirleme uygulamaları konularında bayilerini ve çalışanlarını bilgilendirdi. Akdağcı yaptığı açıklamada Adapazarı’nda 150 acente içerisinde ilk 3’teki acentelerinden bir tanesiyiz. Yaklaşık 42 çalışanımız var, Hazine ve Sigortacılık Müdürlüğünün rakamlarına göre Türkiye’de 16 bin bayi arasında  de ilk yüz içerisindeyiz” ifadelerini kullandı.

18 Haziran 2017 , Pazar Bu haber toplam 704 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın