Günün Tarihi:26 Haziran 2019

Kongre böyle olur


Şampiyonluk sözünü tutarak Sakaryaspor’u 3ncü Lig çilesinden kurtaran İsmail Gürses güven tazeledi

Camianın taktirini alan Gürses ve yönetimi Olağanüstü Genel Kuruldan yüzünün akıyla çıktı.

      Önce iftar

Şanlı tarihi ile Türk futboluna damga vuran Sakaryaspor, bir kongreyi daha geride bıraktı. Önceki akşam Rüstemler Tesislerindeki Sentetik Sahada, yani açık havada gerçekleşen iftarın ardından düzenlenen Olağanüstü Genel Kurul, yaklaşık 15 dakikada tamamlandı.

      Yeterli imza 

Milletvekilleri, Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş ve Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nun, Şehidin evinde olduklarından katılamadıkları Olağanüstü Genel Kurulda yeterli çoğunluk sağlandı. 89 üyenin imzasıyla başlayan oturum, saygı duruşu ve istiklal marşı ile sürdü. Ardından faaliyet ve denetim raporları okunarak oylandı. Ardından Başkan İsmail Gürses’in hazırladığı ve Yüksek Divan, AR-GE ile İstişare Kurullarının eklendiği listenin oylandığı seçime geçildi. Bu sırada üye İsmail Özcan açık oylama istedi ve bu şekilde yapılan seçimi oy çokluğu ile kazanan Gürses, “yola devam” dedi. 

19 Haziran 2017 , Pazartesi Bu haber toplam 924 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama