Günün Tarihi:22 Haziran 2018

 

 

Millet devletini korudu


AK Parti Hendek İlçe Teşkilatı Danışma Meclisi Toplantısı, iftar programı ile gerçekleşti. Programda konuşan Kılıç, “Her zaman Devlet Milletini korurken, 15 Temmuzda Millet Devletini korudu. Ondan sonra Türkiye’de siyaset ve her şey değişti” dedi.

Katılım

Uludere Park Tesisleri’nde verilen iftar programına, AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç, Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Şenay Sakal, AK Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu, belediye meclis üyeleri, Kadın Kolları Başkanı Emine Tosun, Gençlik Kolları Başkanı Muhammet Erci ve yönetimleri ile mahalle temsilcileri katıldı. İftar öncesi, İl Başkanı Fevzi Kılıç ve Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, İlçe Bakanı Ali Kemal Sofu, Kadın Kolları Başkanı Emine Tosun ve Gençlik Kolları Başkanı Muhammet Erci, masaları tek tek gezerek misafirleri selamladı.

Mücadeleye devam

İftar sonrası bir konuşma yapan İlçe Başkanı Sofu, “Göreve geldiğimiz günden bu yana devraldığımız bayrağımızı, sizlerle birlikte daha ileriye taşımanın mücadelesini veriyoruz ve vermeye de devam edeceğiz. Kurucu Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın koymuş olduğu ilkeler ve prensipler doğrultusunda, tüm arkadaşlarımız ile birlikte Hendek’te AK Partimizin bir oy daha fazla alması için uğraşmaya devam edeceğiz. Seçimlerde bunların sonucunu en iyi şekilde aldık ve bunu hep birlikte başardık” diyerek, katılımlarından dolayı teşekkür etti.  

Zafer

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü de çalışmalar hakkında bilgiler vererek “Belediyemiz yoğun bir şekilde çalışıyor. Asfalt programlarımızı yaptık. İnşallah Büyükşehir Belediyemiz bayramdan sonra Dikmen’den başlayarak sıcak asfalta başlayacak. Uzak mahallelerimizden başlayarak merkeze doğru geleceğiz. Merkezimizde yapılacak olan otoparkımız için de Büyükşehir Belediyemiz ile protokolünü yaptık inşallah en kısa sürede yapılacak. Birlik ve beraberliğimizi devam ettirirsek AK Partimiz Hendek’te daha birçok seçimden zaferle çıkacaktır” dedi.

Gönül köprüsü

AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç, “Bu güzel gönül sofrasından dolayı Belediye Başkanımıza ve ilçe başkanımıza teşekkür ediyoruz. Çarşamba günü idrak edeceğimiz Kadir Gecesini ve Ramazan Bayramınızı şimdiden tebrik ederim. Genel Merkezimizin Gönül Köprüsü projesi kapsamında geçen sene Siirt ili Sakarya’nın kardeşiydi. Onları ziyaret ettik, yardımlar gönderdik. Kardeş İlimiz Bingöl’e de gideceğiz, mağdur ailelere yardımlar götüreceğiz. Türkiye’de 15 Temmuzdan sonra çok ciddi manada büyük değişikler oldu. Her zaman Devlet Milletini korurken, 15 Temmuzda Millet Devletini korudu. Ondan sonra Türkiye’de siyaset ve her şey değişti” ifadelerini kullandı.

Son viraj

Kılıç şöyle devam etti; “Bunun yansıması olarak 16 Nisan’da yapılan Referandum, 15 Temmuz sonuçlarının bir parçasıdır. O gün, milletin inancına,  Vatana ve Millete yapılan hain saldırıyı millet kendi iradesi ile bertaraf etti. Bundan sonra dedi ki, biz bu memlekette ne istiyorsak o olacak. 16 Nisan’da da bunu perçinledi ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi modeli kabul edilince Türkiye’nin önü açılmış oldu. Çıkan kanunlar 2019 yılında yürürlüğe girecek. Yani önümüzde çok ciddi bir yerel seçim, bir genel ve bir Cumhurbaşkanlığı seçimi var. Bizim son virajımız 2019 seçimleridir. Hem Sakarya’mızın, hem Türkiye’nin hem de Dünya’nın önü açılacaktır.” 

19 Haziran 2017 , Pazartesi Bu haber toplam 458 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın

PUAN DURUMU

SAKARYADA HALI YIKAMA SAKARYA HABERLERİ