Müteahhitler iftarda bir arada19 Haziran 2017, Pazartesi

Vali Coş’da katıldı

Sakarya’yı inşa eden sektörün temsilcileri nezih bir ortamda, birlikte oruç açtılar. Müteahhitler Birliği Yönetim Kurulu Üyeleri misafirlerini tesisin girişinde karşılayıp masalarına kadar eşlik ettiler. Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, müteahhitlerin iftarına eşi ve kızıyla birlikte katıldı.

Katılım

İl Jandarma Komutanı Emin Dursun, Erenler Kaymakamı Salih Karabulut, Adapazarı Belediye Başkan Yardımcısı Erol Aydın, Erenler Belediye Başkan Yardımcısı Ali Akdeniz, Arifiye Belediye Başkan Yardımcısı Adnan Akbaş, SESOB Başkanı Hasan Alişan, SATSO Yönetim Kurulu Üyeleri; Burhan Akçam, Emrullah Terzioğlu, Ömer Arslan ve Fatma Aygül Kâhya, KYK İl Müdürü Arif Özsoy, MÜSİAD, TÜMSİAD ve Sakarya GİAD Başkan Yardımcıları, müteahhitler birliği üyelerinin katıldığı iftar oldukça samimi bir ortamda gerçekleşti.

Teşekkür

Müteahhitler Birliği Başkanı Murat Bayrak samimi ortamda gerçekleşen iftara katılanların masalarını ziyaret ederek davetlerine icabet ettikleri için teşekkür etti. Müteahhitler Birliği Yönetim Kurulu üyeleri davete katılanlarla yakından ilgilenip çok iyi bir ev sahipliği yaptılar. İftar programı yemeklerin ardından içilen çaylar ve beraberinde ki keyifli sohbetle sona erdi. 

Bu haber toplam 520 defa okundu.