Günün Tarihi:20 Mayıs 2019

Bisiklette yoğun gündem


İlimizdeki bisikletçilerinde Türkiye Şampiyonası ve iftar heyecanı yaşanıyor

Önce ilimizde yapılacak yarışmalar için toplanan bisikletçiler, ardından iftarda bir araya geldi

 

Yol Yarışları

Türkiye Şampiyonası Bisiklet Yol Yarışlarına ev sahipliği yapacak olan ilimizde, şampiyona öncesinde ilk geniş kapsamlı toplantı Sakarya Spor Salonundaki Toplantı salonunda yapıldı.

Toplantıya Sakarya Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürü Murat Acar, Bisiklet İl Temsilcisi Serkan Cerrahoğlu,  İl Emniyet Müdürlüğünden Hakan İzmir, İlçe Jandarma Komutanlığından Umut Aşık, İl Sağlık Müdürlüğünden Sedat Erciyes, Sakarya Büyükşehir Belediyesinden Abdüsselam Çalkan, Hendek Belediyesinden Ali Yıldırtan, Sapanca Belediyesinden Özcan Yavuz,  Sakarya GHSİM Bisiklet antrenörleri Tuncer Salihoğlu ve Saniye Sezer, Bisikletliler Derneğinden İlhan Şengel, Sakarya Bisiklet ve Doğa Sporları Derneğinden Şefik Akar, Sakarya 2. Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğünden Oğuz Gökhan Aslan katıldı.

Heyecan

Toplantıya katılan yetkililer, birlikte koordine içerisinde çalışıp, Türkiye Yol Şampiyonasına en iyi şekilde ev sahipliği yapmak için gereken hassasiyeti göstereceklerini belirttiler. Türkiye Bisiklet Federasyonunun 2017 yılı faaliyet programında yer alan “ Türkiye Şampiyonası Yol Yarışları” 29 Haziran 2017– 1 Temmuz 2017 tarihleri arasında ilimizde yapılacak.

Sonra iftar

Bisikletliler Derneği Sakarya Şubesi & Sakarya Bisiklet Sevenler Grubu'nun her yıl  düzenli olarak organize ettiği iftar organizasyonu bu yıl da yoğun katılımla gerçekleşti. Sakarya Bisiklet Evinde düzenlenen iftara katılan yaklaşık yetmiş bisikletli ile birlikte oruçlar açıldı. Bisikletliler Derneği Şube Başkanı İlhan Şengel, mübarek Ramazan ayının gönül sofralarında bir araya geldiklerinden dolayı mutlu olduklarını belirterek iftara katılan tüm bisikletlilere teşekkür etti. (Kadir KIRDAR)

20 Haziran 2017 , Salı Bu haber toplam 725 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama