Günün Tarihi:19 Mart 2019

Hastanelere dağıtıldı


Müftülük ile Türkiye Diyanet Vakfı tarafından Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde (SAÜEAH) yatan hastalar ziyaret edilerek, hasta odalarına Kur’an-ı Kerim, İslam ilmihali ve seccade dağıtıldı.

Sakarya İl Müftü Yardımcısı Yusuf Akkuş,Sakarya Kamu Hastaneleri Birliği Tıbbi Hizmetler Başkanı Op. Dr. Özcan Öktem,SAÜEAH Başhekim Vekili Uz. Dr. Mehmet Kılıç,Sakarya KHB Hasta Hizmetleri ve Sağlık Otelciliği Birimi Koordinatörü Uzman Aşkın Gürler,SAÜEAH Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Ayla Bayar ile Diyanet İşleri Başkanlığı ve Türkiye Diyanet Vakfı personelinin katılımıyla; SAÜEAH’da yatan hastalar Kadir Gecesi münasebetiyle ziyaret edildi. Ziyarette İl Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı tarafından hasta ve yakınlarının odalarında ibadetlerini rahatça gerçekleştirebilmeleri için odalara Kur’an-ı Kerim, İslam ilmihalive seccade dağıtıldı. Hastanede tedavileri süren hastalar ve yakınları ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirirken, 600’e yakım Kur’an-ı Kerim, İslam ilmihali ve seccadenin diğer kamu hastanelerine de dağıtımının yapılacağı belirtildi.

23 Haziran 2017 , Cuma Bu haber toplam 554 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın