Günün Tarihi:24 Mayıs 2019

Yatırım kenti Sakarya


SakaryaGİAD Başkanı Gökhan Korkmaz BlommberHT Kanalında yayınlanan “Çıkış Yolu” programında Sami Altınkaya’nın canlı yayın konuğu olarak, Sakarya’nı ekonomisinden üniversitesine birçok hususa dikkat çekerek “Sakarya Yatırım Kentidir” dedi.

Sami Altınkaya’nın BlommberHT Kanalındaki ‘Çıkış Yolu’ Programının konuğu olan SakaryaGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Korkmaz yayında, “Türkiye’nin dört bir yanı birbirinden güzel ve değerlidir. Bütün illerimizin de bir değeri vardır. Ancak Sakarya’nın bizler içinde Sakaryalı olmamız sebebi ile de biraz daha gönlümüzde farklı bir yeri var. Sakarya lokasyonu gereği her yönüyle Türkiye’nin özel illerinden biridir. Biz Sakarya’yı çok önemsiyoruz. Bu sebeple de gençler bir arada buna katkılar sağlamak için Sakarya’da gayret gösteriyoruz. Şuan en çok ihtiyaç duyduğumuz şey enerjiye, heyecan. Bizde bu heyecanı uzun süreden beri gerek ilimizde, gerek bölgemizde, gerek konfederasyonumuzda Genel başkanımızın da katkılarıyla da tüm Türkiye’de vermeye çalışıyoruz. Gençlerin önemli bir konumu var burada. Sakarya için de bizler genç iş camiası olarak, sanayi şehir gibi gözüken ancak tarımı önemsediğimiz Sakarya’mızın turizmine kadar her noktasına değinmeye çalışıyoruz. 

23 Haziran 2017 , Cuma Bu haber toplam 523 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama