Günün Tarihi:18 Ekim 2019

Otobüsçüye ödeme


Sakarya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanı Fatih Pistil, ücretsiz seyahat karşılığı Özel Halk Otobüsü esnaflarına yapılan ödemelere devam ettiklerini söyledi.

Pistil, “Özel Halk Otobüsü esnafımıza ücretsiz seyahat karşılığı yaptığımız aylık gelir desteği ödemelerine devam ediyoruz. Bu kapsamda Nisan ve Mayıs aylarına ait olarak toplam 839 bin 250 liralık destek esnaflarımıza ödenmiş oldu. Hayırlı olsun” dedi. Özel Halk Otobüsü esnafına kısa süre önce Nisan ayı için 411 bin 750 TL ödeme yaptıklarını belirten Pistil, “Bugün de Mayıs ayı için 427 bin 500 TL’yi esnaflarımızın hesabına yatırdık. Bakanlığımız tarafından ücretsiz veya indirimli seyahat kapsamnda şehrimize iletilen destek ödemeleri, ilgili yönetmelikte belirtilen süre içerisinde esnaflarımızın hesaplarına aktarılıyor. Gelir desteğinin esnaflarımızın hesaplarına kısa süre içerisinde yatması noktasında hassasiyet gösteren Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğümüze teşekkür ediyorum. Destek ödemelerimize önümüzdeki aylarda da devam edeceğiz” dedi. 

24 Haziran 2017 , Cumartesi Bu haber toplam 764 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU