Günün Tarihi:20 Temmuz 2018

 

 

Kılıçdaroğlu Cuma günü geliyor


CHP İl Başkanı Ayça Taşkent, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun başlattığı Adalet yürüyüşünün, Sakarya sınırına ulaşması nedeniyle bilgi verdi.

Ayça Taşkent yaptığı basın açıklamasında;

“ Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun başlattığı  ve her gün çığ gibi büyüyen Adalet yürüyüşü büyük bir coşkuyla sürüyor.. Her gün binlerce kişinin, Adalet adına eşlik ettiği bu yürüyüş, 29 Haziran Perşembe günü sabahı Sakarya sınırımıza ulaşacak. Haksızlığa, hukuksuzluğa uğrayan “HERKES İÇİN ADALET “ söylemiyle başlayan  ve devam eden bu yürüyüşe Sakarya sınırında bin civarında partilimiz yol güzergahı  boyunca eşlik edecek ve 5 bin civarında vatandaşımız da katılım sağlayacaktır..  Kardeşliğin, birlik ve beraberliğin kenti olan Sakarya’nın adalet savunucularının bu yürüyüşe hiçbir ayırım yapmadan daha da fazla destek vereceğine inanıyoruz. Bu anlam da tüm Sakaryalılara misafirperverlikleri için şimdiden teşekkür ediyor ve “herkes için adalet” diyen tüm  vatandaşlarımızı  bu yürüyüşe davet ediyoruz. Sakarya sınırındaki ilk günkü karşılamaya ve yürüyüşe katılmak isteyen vatandaşlarımız  için 29 Haziran Perşembe günü, sabah saat: 06.00’da il binamız önünden  araçlar kaldırılacaktır. Adalet yürüyüşünü İstanbul Maltepe’de bir mitingle sonlandıracak olan Genel Başkanımız sayın Kemal Kılıçdaroğlu, yol güzergahı boyunca 29 Haziran’ı takip eden günlerde Hendek, Balbalı ve  Esentepe bölgelerinde yürüyüşlerine tekrar başlayacaktır.” dedi.

27 Haziran 2017 , Salı Bu haber toplam 692 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın

PUAN DURUMU

SAKARYADA HALI YIKAMA SAKARYA HABERLERİ